STRONA TYMCZASOWA

---------------------------------------------------------------------------------------------

JAKUB NEJFELD, UCZEŃ MIEJSKIEGO GIMNAZJUM W ZIELONCE,

MISTRZEM MAZOWSZA KARATE KYOKUSHIN

 

21 lutego w podwarszawskiej Lesznowoli zostały rozegrane Mistrzostwa Mazowsza Karate Kyokushin. W turnieju wzięło udział 147 zawodników w wieku od 12 do 18 roku życia z mazowieckich klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate Województwa Mazowieckiego.

Jakub Nejfeld, uczeń Miejskiego Gimnazjum w Zielonce, wywalczył tytuł mistrza Mazowsza karate kyokushin. Kuba uczestniczył w konkurencji kumite w walkach mocnego kontaktu, podczas których z wyraźną przewagą pokonał kolejno zawodników z Konstancina, Ostrołęki i Piaseczna.

Drugi z reprezentantów szkoły - Damian Dorosiński - po wygranej z zawodnikiem z Radzymina, zakończył rywalizację na najniższym stopniu podium, zdobywając brązowy medal Mistrzostw Mazowsza.

Na zakończenie turnieju uczniowie Miejskiego Gimnazjum, wraz ze swoimi klubowymi kolegami z sumą 12 indywidualnych medali, otrzymali pamiątkowy puchar za zajęcie trzeciego miejsca w klasyfikacji drużynowej.

Więcej informacji i zdjęcia z turnieju na stronie www.kswkyokushin.pl

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA TRZECIOKLASIŚCI
 DNI OTWARTE W SZKOŁACH PONADGIMNAZJALNYCH!!!

Szkoły zawodowe – pobierz plik

Licea ogólnokształcące – pobierz plik

---------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

UWAGA TRZECIOKLASIŚCI!!!

V KIERMASZ EDUKACYJNY

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE BIORĄCE UDZIAŁ W  V KIERMASZU EDUKACYJNYM

(10.02.2015  godz. 10.30-12.30):

WARSZAWA

   1. LO im. B. Prusa ul. Zwycięzców 7/9;

   2. LO im. J. Jasińskiego ul. Grochowska 346/348;

   3. LO im. R. Barbosy ul. Burdzińskiego 4;

   4. LO im. J. Piłsudskiego ul. Kowelska 1;

   5. LO im. S. Czarnieckiego ul. Żuromińska 4;

   6. LO im. Batalionu ,,Zośka” ul. Garbińskiego 1;

   7. ZS Nr. 21ul. Saska 78 ( LO im. L. Okulickiego; Technikum Nr. 27-t. analityk;   t. usług fryzjerskich);

   8. ZS Nr. 12 im. Olimpijczyków Polskich ul. Siennicka 15 (LO- klasa sportowa; obsługi turystycznej; t. logistyk);

  9. ZS Nr. 37 im. A. Osieckiej al. Stanów Zjednoczonych 24 (LO; Technikum Łączności- t. telekomunikacji; t. teleinformatyk; t. informatyk; ZSZ- monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych);

10. ZS Nr. 40 ul. Objazdowa 3 (LO im. B. Chrobrego; Technikum mechaniczne-   t. energetyk; t. informatyk; t. elektryk);

11. ZS Spożywczo- Gastronomicznych ul. Komorska 17/23 Technikum- t. żywienia i usług gastronomicznych; t. hotelarstwa; ZSZ- cukiernik; kucharz);

12. ZS Gastronomiczno- Hotelarskich Nr. 2 ul. Majdańska 30/36 (Technikum- t. żywienia i usług gastronomicznych; t. hotelarstwa; ZSZ- cukiernik; kucharz);

13. ZS Nr. 33 ul. Targowa 86 (Technikum Nr. 6- t. pojazdów samochodowych; t. elektryk; t. elektroenergetyk pojazdów szynowych; ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych; elektromechanik pojazdów samochodowych);

14. ZS Nr. 36 im. M. Kasprzaka ul. M. Kasprzaka 19/21 (Technikum elektroniczne Nr. 1- t. elektronik; t. informatyk; ZSZ- monter elektronik);

WOŁOMIN

15. ZSE im. S. Staszica ul. Armii Krajowej 38 (LO; Technikum ekonomiczne- t. ekonomista; t. organizacji reklamy; Technikum handlowe- t. handlowiec; t. logistyk);

ZIELONKA

16. ZS im . Prez. I. Mościckiego ul. Inżynierska 1 (LO; Technikum- t. informatyk; t. teleinformatyk; t. elektronik; t. elektryk; t. urządzeń i systemów energetyki odnawialnej; t. hotelarstwa; t. cyfrowych procesów graficznych).

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

SPRAWDŹ NOWY PLAN LEKCJI

Obowiązuje od 02.02.2015

DLA KLAS                                           DLA NAUCZYCIELI