Dzień Pluszowego Misia w grupie O a

dzien misiaDnia 24.11.2017r. dzieci z grupy 0 a uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Przybyły misie małe, średnie, duże, puchate i mięciutkie. A każdy miś był piękny i wyjątkowy. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach. Ten dzień  był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.