Spotkanie z Burmistrzem Panem Grzegorzem Dudzikiem

burmistrz

Dnia 24.11.2017 uczniowie klas trzecich naszego Gimnazjum uczestniczyli w 2 godzinnym spotkaniu z Burmistrzem Miasta Zielonka p. Grzegorzem Dudzikiem. Spotkanie to było jednocześnie inauguracją projektu ,,Bliżej rynku pracy- Zintegrowany System Doradztwa Edukacyjno- Zawodowego ZIT WOF", do którego przystąpiła nasza szkoła.
W I części spotkania Pan Burmistrz opowiadał o zawodach w Urzędzie Miasta Zielonka, natomiast w II części uczniowie zadawali pytania dotyczące funkcjonowania naszego Miasta.
Wszyscy byliśmy zaskoczeni wiedzą niektórych uczniów. Atrakcją spotkania były minikonkursy z nagrodami przeprowadzone przez Pana Burmistrza.
                                                                                                                                                                              Organizator spotkania Grażyna Krysińska