Projekt "Poznaję przyrodę, badam, eksperymentuję oraz dbam"

biologia 03

W roku szkolnym 2015/2016 mgr Sylwia Bodjańska nauczyciel biologii zrealizowała projekt pt: "Poznaję przyrodę, badam, eksperymentuję oraz dbam". Szkoła otrzymała wyposażenie pracowni biologicznej - ekopracowni  w nowoczesnej generacji sprzęt audiowizualny: tablica multimedialna, TV podłączony za pomocą WiFi do laptopa, urządzenie wielofunkcyjne, wieżę. Sala biologiczna wyposażona jest w biblioteczkę ekologiczną. Ponadto w pracowni są mikroskopy, zestawy badawcze do analizy wody, gleby, powietrza, rozpoznawania roślin i zwierzat oraz zestawy do przeprowadzania  doświadczeń , eksperymentów badawczych przez uczniów w celu rozwijania ich zainteresowań i pasji, a także  wzbogacanie ich wiedzy przyrodniczej i biologicznej przez poznawanie drogą doświadczeń i eksperymentów.

W ten sposób rozwijamy w naszej szkole ucznia kreatywnego, zdobywajacego wiedzę przez poznawanie, doswiadczenia i obsewację.

biologia 07biologia 05biologia 14