Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia w ramach projektu "ABC... Uczę się"

1.Zdrowy tryb życia-dietetyka + warsztaty zdrowego żywienia:

   S. Bodjańska – czwartek godz. 7:00- 7:45   s.44

2. Edukacyjne gry planszowe rozwijające kreatywność, umiejętności logiczne i matematyczne:

M. Myśliwiec - środa godz. 12:30- 13:15   s. 3

   M. Michałowska- Parys czwartek godz. 14:45- 15:30   s.11a

3. Zajęcia ekologiczno- przyrodnicze kl. I – III:

   D. Polak: środa godz. 12:30- 14:00   s. 14

4. Matematyka wkoło na wesoło I- III:

 M. Łuniewska wtorek, środa godz. 12:55 – 13:40   s.24

5. Zrozumieć matematykę kl. V:

   R. Kindler środa godz. 14:45- 15:30 s. 43

6. I Ty możesz zostać Pitagorasem   kl. VI:

   E. Demianiuk środa   godz. 7:10- 7:55   s.42

7. Zajęcia informatyczne- certyfikat ECDL:

   M. Wypchło wtorek   godz. 14:45- 16:15   s.33

8. Zajęcia laboratoryjne z przedmiotów przyrodniczych chemia i fizyka kl. V i VI

   A. Mieszkalska wtorek godz. 14:45- 16:15   s.40

9. Zajęcia laboratoryjne z przedmiotów przyrodniczych chemia i fizyka kl. VII

     R. Mieszkalski czwartek godz. 14:45- 16:15   s.40

10. Zajęcia eksperymentalne z przedmiotów przyrodniczych kl. II-III:

   M. Jeziorska   piątek godz. 12:30 – 13:15 s.15 kl. II:    godz. 13:20 – 14:05 kl. III

11. Zajęcia eksperymentalne z przedmiotów przyrodniczych kl. IV:

     S. Brzuszczyńska: czwartek godz. 8:00 – 8:45 s.24

12. Warsztaty rozwijające umiejętności uczenia się i zapamiętywania

     D. Cymer, A. Głogowska: piątek godz. 13:45 – 15:15 s. 7

13. Zajęcia rozwijające umiejętności pracy zespołowej, rozwiązywania problemów i kreatywnego myślenia- Odyseja Umysłu:

   S. Brzuszczyńska: wtorek godz. 12:55 – 13:40 s. 15

                                    środa   godz. 8:00 – 8:45 s. 24     12:55 – 13:40   s. 15

Koła zainteresowań

Rok szkolny 2019/2020
I półrocze

KOŁA ZAINTERESOWAŃ
LP Koło Prowadzący Liczba godzin Termin, godzina Nr Sali
1 Koło historyczne. A. Czechowska 1 Piątek 13:45-14:30 46
2 Zajęcia sportowe

K. Bisowska

3 Poniedziałek 13:20 – ok. 16:00 Basen
3 Zajęcia sportowe R. Deska 3 Poniedziałek 13:20 – ok. 16:00 Basen
4 Zajęcia sportowe R. Deska 2 Czwartek 14:40 – 16:10 Sala gim
5 Koło kultury klasycznej
do konkursu kuratoryjnego
H. Zalewska 1 Środa Biblioteka
6 Koło gramatyki, ortografii H. Zalewska 1 Czwartek Biblioteka
7 Teatr Groteska J. Łaz 2 Piątek 16:00-17:30 Sala widowisk.
8 Koło językowe- j.angielski A. Szymczak 1 Środa 14:45-15:30 59
9

Koło polonistyczne

I. Dąbrowska 1 Środa 14:40 – 15:25 32
10 Koło matematyczne R. Kindler 1 Środa 7:10 - 7:55 43
11 Koło rękodzielnicze "Mały Bławatek" dla uczniów klas 1-3 D. Polak 1 Środa 14:15 – 15:45 19

Zajęcia wyrównawcze

Rok szkolny 2019/2020
I półrocze

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE
1 Klasa 1a E.Malinowska 1 Środa 11.40 - 12.25  
2 Klasa 1b A.Karkowska 1    
3 Klasa 1c J.Stępień 1 Piątek 4 godz. lekcyjna  
4 Klasa 2a M.Jeziorska 2 Poniedziałki 12:30 – 13:15 16
5 Klasa 2b M.Hebda 1 Piątek 11:40 – 12:25 2
6 Klasa 2c M.Myśliwiec 1   3
7 Klasa 3a D.Polak 1 Czwartek 8:00-8:45 19
8 J. angielski
dla klas 5-6
A.Szymczak 1  Poniedziałek 14:45-15:30 59