Nauczyciele

Kadra Pedagogiczna w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor:  Mirosława Wypchło

Wicedyrektor:  Barbara Zasada i Renata Kindler 

Lista nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018

Lp. Nazwisko i Imię
1 Balcewicz Ewa
2 Bergiel Magdalena
3 Bisowska Katarzyna
4 Bodjańska Sylwia
5 Bogusz Adam
6 Brzozowska – Narojczyk Agnieszka
7 Chaber Magdalena
8 Chmiel Anna
9 Cymer Dorota
10 Czechowska Aleksandra
11 Dąbrowska Iwona
12 Demianiuk Elżbieta
13 Deska Robert
14 Flis Zofia
15 Gardian-Miałkowska Renata
16 Gawryś Agnieszka
17 Głogowska Anna
18 Gorzelany Anna
19 Grabowska Iwona
20 Hebda-Łuczkiewicz Monika
21 Izdebska Anna
22 Jasiewicz Paweł
23 Jeziorska Monika
24 Karwowski Bogusław
25 Kindler Renata
26 Twardziłowska Anna
27 Kozanecka Katarzyna
28 Kozanowska Anna
29 Krysińska Grażyna
30 Krysztoforska Anna
31 Ks. Protaś Piotr
32 Lewandowska Joanna
33 Łaz Justyna
34 Łuniewska Magdalena
35 Łyczewska Elżbieta
36 Łygan Anna
37 Mieszkalska Anna
38 Mieszkalski Remigiusz
39 Mossakowska Agnieszka
40 Murawska Jolanta
41 Nowak Aleksandra
42 Polak Dorota
43 Reszka Hanna
44 Rynkiewicz-Kuźnierska Dorota
45 Skowronek Maciej
46 Skusiewicz Piotr
47 Skuza Anna
48 Wilgosiewicz Paulina
49 Wojnowska Beata
50 Woś Mariusz
51 Woźniak Maria
52 Wypchło Mirosława
53 Wysocka Małgorzata
54 Wysocka Ula
55 Zalewska Hanna
56 Zasada Agnieszka
57 Zasada Barbara
58 Żelisko-Mazanka Monika

 

 Wychowawcy 2017/2018

L.P. WYCHOWAWCA KLASA ZASTĘPCA WYCHOWAWCY SALA
1. Monika Jeziorska
0a   6
2. Monika Hebda - Łuczkiewicz
0b   4
3. Dorota Polak
1a   15
4. Magdalena Łuniewska
1b   24
5. Aleksandra Czechowska 4a Beata Wojnowska 14
6. Urszula Wysocka
4b Anna Kot - Twardziłowska 13
7. Elżbieta Demianiuk
7a Dorota Cymer
42
8. Piotr Skusiewicz
7b Iwona Grabowska
55
9. Małgorzata Wysocka
2a Anna Głogowska
44
10. Renata Kindler
2b Jolanta Murawska
43
11. Magdalena Kowalczyk
2c Anna Kozanowska
2
12. Anna Chmiel
2d Agnieszka Brzozowska - Narojczyk
45
13. Maria Woźniak
2e Anna Mieszkalska
3
14. Paulina Wilgosiewicz
2f Zofia Flis
19
15. JustynaŁaz 2g Mariusz Woś 33
16. Hanna Reszka
2h Sylwia Bodjańska
32
17. Iwona Dąbrowska
3a Anna Krysztoforska
35
18. Katarzyna Bisowska
3b Magdalena Bergieł
34
19. Bogusław Karwowski
3c Remigiusz Mieszkalski
46
20. Robert Deska
3d Agnieszka Zasada
31
21. Katarzyna Kozanecka
3e Adam Bogusz
16
22. Anna Łygan
3f Anna Skuza
54
23. Maciej Skowronek
3g Paweł Jasiewicz 41