Jestem absolwentką filologii polskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Olsztynie oraz  podyplomowych studiów w zakresie historii na Uniwersytecie Warszawskim. Od 24 lat nauczam dzieci i młodzież na wszystkich poziomach edukacyjnych, a od 14 lat jestem nauczycielem dyplomowanym. Od początku swej pracy pełnię również funkcję wychowawcy.

                   Współpracowałam z Kuratorium Oświaty w Warszawie w ramach konkursów przedmiotowych oraz pełniłam funkcję egzaminatora OKE w Warszawie do sprawdzianu  w sześcioletniej szkole podstawowej. W roku szkolnym 2006/2007 byłam Przewodniczącą Wojewódzkiej Komisji Konkursu Polonistycznego dla gimnazjalistów.                

                 Od zawsze praca z młodzieżą była i jest dla mnie pasją, dlatego ustawicznie doskonalę swój warsztat zawodowy. Po wakacjach zawsze z radością wracam do szkoły,  by robić to, co kocham najbardziej – uczyć. Nauka to przede wszystkim radość poznawania, którą warto się zarazić, to podróż, w którą warto wyruszyć. A ja uwielbiam podróże. W jedną z nich – w świat literatury - chciałabym zabrać moich uczniów. Bo literatura to przygoda, cudowne miejsce, gdzie niemożliwe staje się możliwe, gdzie można spotkać elfy, krasnoludy czy hobbity lub rozwiązywać zagadki z Sherlockiem Holmesem. Kto chce, może się tam przenieść razem ze mną…

                 Jestem urodzoną optymistką, uwielbiam aktywny wypoczynek, taniec, sport, ale też dobrą książkę i kino. Prywatnie -  spełniam się  jako żona i mama dwóch wspaniałych synów.