Oddziały przedszkolne

Wycieczka oddziałów przedszkolnych do "Gospodarstwa na końcu wsi"

We wtorek 17 maja klasy 0a, 0b, 0c były na wycieczce w Gospodarstwie na końcu wsi. Mieliśmy warsztaty z malowania na szkle. Spotkaliśmy się również z panem pszczelarzem, który opowiedział nam wiele ciekawych rzeczy o pszczołach, miodach i swojej pasiece. Mogliśmy z bliska zobaczyć pracę pszczół w szklanym ulu, a pan pszczelarz opowiedział nam, w jaki sposób zbieramy miód. Karmiliśmy też zwierzęta, które mieszkają w gospodarstwie i nawet doiliśmy krowę! Oczywiście nie zabrakło zabaw - strzelanie z łuku, gra w szachy, wyścigi na małych samochodzikach itd.

Monika Jeziorska

Monika Hebda

Małgorzata Myśliwiec

24.05.2022 r.

Czytaj więcej: Wycieczka oddziałów przedszkolnych do "Gospodarstwa na końcu wsi"

Dzień Ziemi 2022

Jak co roku 22 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. To wyjątkowe święto miało uświadomić wszystkim ludziom, jak ważne jest dbanie każdego dnia o naszą planetę.

W klasach 0 odbył się konkurs plastyczny pod hasłem „Ocalmy naszą planetę ”.

Dzięki wyjątkowej pomysłowości i inwencji twórczej dzieci powstały ciekawe prace, które z przyjemnością prezentujemy w naszej szkolnej galerii.

Oto finaliści!!!

 

Czytaj więcej: Dzień Ziemi 2022

Bale karnawałowe zeróweczek

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci 24 lutego podczas balu karnawałowego. Dzieci z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach.

Monika Jeziorska

24.02.2022 r.

Czytaj więcej: Bale karnawałowe zeróweczek

Zerówka - początek przygody

Sześciolatki pojawiajające się we wrześniu w naszej szkole rozpoczynają nowy etap w swoim życiu. Z tej grupki uśmiechniętych przedszkolaków tworzy się w ciągu roku zespół -  klasa, która przez kilka najbliższych lat będzie ważną dla dziecka przestrzenią rozwoju.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego niezwykłego procesu.

 

Magdalena Łuniewska

Zerówka - początek przygody