Aktualności

Dzień Wolontariusza

W dniu 5 grudnia br świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Wolontariusza, za prace społeczną na rzecz innych ludzi  uczniowie zostali uhonorowani  symbolicznymi upominkami.wolontariat

Pakowanie paczek

pakowanie

Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział z zbiórce żywności dla Polaków mieszkających na Kresach. Nasi Wolontariusze jak zawsze nie zawiedli poświęcając swój czas w niedzielę  pakując paczki. Pracy było co nie miara! Dziękujemy uczniom oraz ich rodzinom za pomoc, za przyniesione dary, za pamięć i przede wszystkim za WIELKIE SERCE.

Spotkanie z Burmistrzem Panem Grzegorzem Dudzikiem

burmistrz

Dnia 24.11.2017 uczniowie klas trzecich naszego Gimnazjum uczestniczyli w 2 godzinnym spotkaniu z Burmistrzem Miasta Zielonka p. Grzegorzem Dudzikiem. Spotkanie to było jednocześnie inauguracją projektu ,,Bliżej rynku pracy- Zintegrowany System Doradztwa Edukacyjno- Zawodowego ZIT WOF", do którego przystąpiła nasza szkoła.
W I części spotkania Pan Burmistrz opowiadał o zawodach w Urzędzie Miasta Zielonka, natomiast w II części uczniowie zadawali pytania dotyczące funkcjonowania naszego Miasta.
Wszyscy byliśmy zaskoczeni wiedzą niektórych uczniów. Atrakcją spotkania były minikonkursy z nagrodami przeprowadzone przez Pana Burmistrza.
                                                                                                                                                                              Organizator spotkania Grażyna Krysińska

Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny

 

W poniedziałek 4 grudnia w sali widowiskowej  pierwszaki z zielonkowskich szkół podstawowych wzięły udział w spotkaniu "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny". Spotkanie było częścią kampanii społecznej prowadzonej od 2014 roku przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie oraz Mazowiecką Radę Bezpieczeństwa Publicznego w porozumieniu z Wojewódzkimi Ośrodkami Ruchu Drogowego. 
Było super, poznaliśmy zasady bezpiecznego zachowania na drodze i ...dostaliśmy odblaski!! Chcesz być bezpieczny? Musisz być widoczny!

Strona 1 z 34