Sukcesy

Sukcesy naszych uczniów

pierwszak
Nasz pierwszoklasista  odebrał dziś w Szkole Podstawowej nr 1 nagrodę za zajęcie I miejsca w Międzygminnym Konkursie Matematycznym.
Brawo!!! Jesteśmy dumni!!!

Sukces naszych drużyn unihokeja

unihokej

W ostatni weekend maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXV Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku w Elblągu.
Chłopcy zajęli 1 miejsce a nasze dziewczęta 3! Wszystkich serdecznie gratulujemy.

Sukces unihokeistek

zlotodziewczyn

 Podczas Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej nasze dziewczęta zdobyły złoty medal w Unihokeju. Wszystkim zawodniczkom oraz trenerom gratulujemy.

Rozdanie nagród w Konkursie Języka Angielskiego Albion

albion

Odebraliśmy nagrody w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego "Albion". Bardzo się cieszymy z sukcesu naszych gimnazjalistów  i zachęcamy do brania udziału w konkursach językowych. Dziękujemy organizatorce konkursu Pani Marcie Michnowskiej 

Sukcesy sportowe

 

Pod koniec kwietnia odbyły się  XX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.  W indywidualnych biegach przełajowych uczeń naszej szkoły Maksymilian Borczyński  w finale zajął 7 miejsce na Mazowszu.

Na bardzo trudnej trasie w Puszczy Kampinowskiej  w Kamionie osiągnął najlepszy wynik wśród dotychczasowych biegaczy naszej szkoły. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Finał konkursu Albion

W ostatnim tygodniu kwietnia odbył się finał Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego Albion. Miło nam poinformować , że  I miejsce zajęła Natalia Bagińska z klasy 3e,
a II miejsce Wiktoria Morawska z klasy 3b. W finałowej dziesiątce znależli się również Michał Żebrowski z klasy 3e i Zuzanna Wypchło z klasy 2b.
 Uczniom pomagała się przygotować do konkursu p. Katarzyna Kozanecka.
Jesteśmy dumni i gratulujemy.

Konkurs geograficzny

 

DSC 0041

11 kwietnia 2018r. uczniowie Naszej Szkoły brali udział w III Powiatowym Turnieju Wiedzy Geograficznej, który odbywał się w I LO im. W. Nałkowskiego w Wołominie pod hasłem : Azja – kontynent rekordów.

Do zadań konkursowych przystąpiło 11 dwuosobowych zespołów ze szkół powiatowych, w tym dwie drużyny z naszej szkoły w składzie: Julia Dziubałtowska i Marcin Bobel oraz Jan Golec i Nikodem Wojtczuk – uczniowie kl. III b.

W zmaganiach konkursowych oba zespoły zajęły równorzędne III miejsce, za co serdecznie im GRATULUJEMY.

Joanna Lewandowsk

Osiągnięcia dydaktyczne uczniów Miejskiego Gimnazjum w Zielonce 2016/2017

Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego

III etap – wojewódzki – Martyna Borowinska 3g i Natalia Bagińska 2e – finalistki ,
II etap – N.Bagińska 2e, M.Borowińska 3g, K.Szymańska 3a, N,Neubauer 3b, D.Jaczewska 3c,  K.Kowalewska 2e, J.Dutkiewicz 3g, J.Miętki 2b, M.Wojtyra 2f, opiekun p.H.Reszka

Kuratoryjny Konkurs Historyczny II etap- J.Rycharski2b, I.Jeżyna 2b,

 opiekun p.A.Czechowska;

XXII Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego.OD Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego – za wolność Waszą i Naszą“ (Mazowiecki Kurator Oświaty),

II etap-I.Jeżyna 2b, R.Rycharski 2b, O.Kuziora 1f, M.Pryt 3f, O.Woźniak 3c, opiekun p.A.Czechowska; III etap – 30.03.2017 R.Rycharski;

Kuratoryjny Konkurs Kultury Klasycznej

II etap J.Dziubałtowska 2b, N.Wojtczuk 2b,
opiekun p.H.Zalewska;

Kuratoryjny Konkurs „Lech Kaczyński – historia najnowsza“

II etap A.Brzuszczak 3d, J.Golec 2b, J.Miętki 2b, I.Jezyna 2b,Eliasz Pereira 2f, N.Wojtczuk 2b,

opiekun p. H.Zalewska;

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny „Ortogrfia na co dzień“ (Centrum Edukacji Humanistycznej)

II etap T.Ołowski 2b, Eliasz Pereira 2f, (finał w maju 2017)

opiekun p. A.Kozanowska

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Ortografia na medal“(Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów w Warszawie)

III etap – N.Neubauer 3b,J.Neubauer 3b,J.Dutkiewicz 3g,(finał 11.03.17)

opiekun p. A.Kozanowska;

Powiatowy Konkurs „Liryki o Niepodległej“

2 miejsce Łukasz Cieśliński 3c,
opiekun p.H.Reszka;

VI Powiatowy Konkurs Matematyczny im.Romana Żulińskiego,

II etap P.Szczerba 3b, Jakub Wysocki 3b,  III etap  - J.Wysocki – 3 miejsce,

opiekun p.B.Wojnowska;

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Olimpus“ z matematyki,

laureaci: B.Skonieczny 1b,J.Łuczak 1b, P.Szczerba3b, J.Wysocki3b

opiekunowie p.R.Kindler, p. B.Wojnowska;

Konkurs informatyczny Logia 17 (Mazowiecki Kurator Oświaty),

II etap- J.Skowrońska 1b,J.Miętki 2b, J.Szałański 2b,

opiekun p.M.Wypchło

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „Multitest“,

laureaci: Z.Prędota 1c, K.Szuchnik 1c,

opiekun p.M.Kowalczyk;

VII Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów (Wyższa Szkoła Języków Obcych im.S.Lindego w Poznaniu),

II etap – J.Gut 3b,

opiekun p.K.Kozanecka;

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego „Olimpus“,

laureaci: N.Ślepowrońska 1b,B.Skonieczny 1b,N.Bagińska 2e, M.Jachman 3c, M.Pryt 3f
opiekun p.I.Grabowska.

Życzymy  powodzenia w kolejnych etapach

opracowała wicedyrektor Barbara Zasada

Osiągnięcia sportowe uczniów Miejskiego Gimnazjum w Zielonce 2016/2017

Osiągnięcia sportowe gimnazjalistów w zawodach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy Powiatu Wołomińskiego

Igrzyska  Międzypowiatowe Rejonu  Legionowo – unihokej dziewcząt- I miejsce
 opiekun  p. Katarzyna Bisowska;

Igrzyska Międzypowiatowe Rejonu Legionowo – unihokej chłopców – I miejsce
 opiekun p. R.Deska;

Finał  Międzypowiatowy Rejonu Legionowo w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców-
VIII miejsce Anna Adamczyk kl.1h i Maksymilian Borczyński kl.2g,
 opiekunowie  p. E. Minkina p. A. Bogusz;

Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego – unihokej dziewcząt – I miejsce,
 opiekun p.Katarzyna Bisowska;

Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego – unihokej chłopców- I miejsce,
opiekun p.R.Deska;

Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego – koszykówka dziewcząt – IV miejsce
 opiekunowie  p.E.Minkina i p.B.Karwowski;

Mistrzostwa Powiatu Wołominskiego – koszykówka dziewcząt-  IVmiejsce,
opiekunowie p. E.Minkina i p.B.Karwowski

Mistrzostwa Powiatu Wołominskiego – piłka nożna chlopców- II miejsce,
 opiekunowie  p. R.Deska i p. P.Skusiewicz;

Mistrzostwa Powiatu Wołominskiego – sztafeta przełajowa10x800m dziewcząt - III miejsce,
opiekun p.K.Bisowska

Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego – sztafeta przełajowa 10x800m chłopców - III miejsce,
opiekunp.A.Bogusz

Mistrzostwa Rejonu w piłce nożnej chlopców – III miejsce,
 opiekunowie p. R.Deska i p. P.Skusiewicz

Mistrzostwa Rejonu w piłce nożnej dziewczat – III miejsce,
 opiekunowie p.K.Bisowska i p. E.Minkina

Mistrzostwa Rejonu w koszykówce chłopców- III miejsce, 
opiekun p.P.Skusiewicz

Mistrzostwa Rejonu  - koszykówka  dziewcząt – I miejsce,
opiekunowie  E.Minkina, p.B.Karwowski.

Życzymy  kolejnych sukcesów 

opracowała wicedyrektor Barbara Zasada


Podkategorie

Strona 1 z 2