Search

Ślubowanie klas 1

slubowanie 2015 0122 października 2015 miało miejsce  ważne dla klas pierwszych  wydarzenie – ślubowanie. Na uroczystość przybyli Burmistrz naszego miasta, dyrekcja gimnazjum, wychowawcy klas I i nauczyciele oraz nasi rodzice. Cała sala widowiskowa była wypełniona po brzegi. Zostaliśmy uroczyście powitani przez Panią Dyrektor oraz kolegów ze starszych klas. Mogliśmy przypomnieć sobie, jakie są nasze prawa i obowiązki jako uczniów gimnazjum. Podczas aktu ślubowania wszyscy uczniowie z powagą powtarzali słowa zobowiązania do rzetelnej nauki oraz  godnego reprezentowania  naszej szkoły. Na zakończenie uroczystości mogliśmy obejrzeć występy muzyczne naszych koleżanek.

W imieniu wszystkich uczniów klas I, pragnę podziękować wszystkim nauczycielom, zaangażowanym w pomoc przy przygotowaniu nas do tego wyjątkowego dnia.

Zapraszamy do galerii

Gosia Cymer kl. 1b