Wydarzenia

Jasełka inaczej!

Uczniowie klas 4-8 pod opieką ks. Wojtczaka i p. Niedźwiedź przedstawili dość nietypową wersje jasełek. Przedstawienie opowiadało historie niesfornej klasy, którą odmieniło Boże Narodzenie. Aktorzy wcielili się też w tradycyjne postacie Świętej Rodziny, aniołów, królów czy pastuszków. Całość spektaklu dopełniała muzyka i dekoracje. Wszystkim występującym gratulujemy i liczymy, że jeszcze będziemy mieli okazję zobaczyć ich na scenie.

Opracowanie: Ks. Marcin Wojtczak

20.12.2022 r.

Jaselka ks Wijtczuk 1

 

Jaselka ks Wijtczuk 2

 

Jaselka ks Wijtczuk 3

Konkurs "Bożonarodzeniowy Anioł"

W grudniu w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla klas 0-3 "Bozonarodzeniowy Anioł" Przyfrunęło do nas dokładnie 41 Aniołów, wykonanych różną techniką. Wszystkim biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy i gratulujemy zaangażowania i pomysłowości!!! Jury miało bardzo trudny wybór, jednak po negocjacjach wyniki są następujące: I miejsca: Klasy 0- Ola Rutecka Klasy 1-Igor Biernacki Klasy 2- Sandra Olender Klasy 3- Nikodem Decyk Ze względu na bardzo wysoki poziom prac reszta uczestników dostała wyróżnienie Gratulujemy!

Opracowała: Agata Wróblewska

20.12.2022 r.

Czytaj więcej: Konkurs "Bożonarodzeniowy Anioł"

Osiągnięcia sportowe naszych uczniów

7 listopada dziewczęta i chłopcy w kategorii młodzieży, dzielnie walczyli na parkiecie w Mistrzostwach Powiatu w unihokeju i awansowali dalej do Mistrzostw Miedzypowiatowych. Duże brawa i gratulacje!

7.11.2022 r.

Unihokej 2

 

Unihokej 1

 

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. My ten dzień w szkole świętowaliśmy 21 listopada, a poszczególne działania będziemy realizować w klasach przez przez cały tydzień. Motywem przewodnim święta jest kolor niebieski. To symbol łączności dzieci na całym świecie.

Katarzyna Żywiałkowska

21.11.2022 r.

dzien praw dziecka

Strona 1 z 10