Oswoić BŁĄD

W 0b od początku roku szkolnego staramy się oswajać błędy. Inspiracją do dzisiejszych zajęć była książka pt. "Próbowanie" autorstwa Kobi Yomady. Książka, z której płynie piękne przesłanie: porażka, błąd nie oznaczają wstydu; jeśli potraktujesz swoje porażki z miłością, przemienisz je w coś niezwykłego. Na początku naszych zajęć rozmawialiśmy o wszystkim, co kojarzy nam się z błędem, o uczuciach, które temu towarzyszą, o sytuacjach z dnia codziennego z błędem w tle. Potem dzieci poznały Pana Błędzika- sympatycznego stworka, który pokazał dzieciom, że błąd nas uczy i sprawia, że się rozwijamy i wzrastamy. Wspólnie z Panem Błędzikiem spojrzeliśmy na popełnianie błędów z zupełnie innej strony. Stworzyliśmy także Rodzinkę Szkolnych Błędzików.

18.10.2023 r.

Blad zeroweczki 1