Wizyta Pana Burmistrza oraz rozdanie nagród laureatom konkursu "Wielkanoc z 4-ką"

Datę 1 czerwca 2021 roku uczniowie naszej szkoły zapamiętają na długo. Nie tylko dlatego, że było to ich święto, ale przede wszystkim za sprawą niezwykłych gości, którzy tego dnia odwiedzili każdą klasę: Pana Kamila Michała Iwandowskiego, Burmistrza Miasta Zielonka, Pani Gabrieli Stanisławy Wiśniewskiej, Przewodniczącej Rady Miasta Zielonka, oraz Dyrekcji Szkoły, Pań: Mirosławy Wypchło, Barbary Zasady oraz Renaty Kindler. Powodem tej niecodziennej wizyty było rozdanie nagród laureatom konkursu pt. „Wielkanoc z 4-ką”, których fundatorami byli Pan Burmistrz oraz Pani Przewodnicząca Rady. Tego dnia każdy uczeń mógł liczyć na słodki upominek od naszych Gości oraz uścisk dłoni Pana Burmistrza.

Uczniowie do dzisiaj wspominają ten wyjątkowy dzień. Dziękujemy Panu Burmistrzowi oraz Pani Przewodniczącej Rady za cudowną niespodziankę. Mamy nadzieję, że zobaczymy się również w kolejnej edycji konkursu.

Emilia Malinowska

A oto lista laureatów konkursu plastycznego „Wielkanoc z 4-ką”.

Klasy 1

1. Marek Parys 1b