Obchody Dnia Edukacji Narodowej - gala nauczycielskich Oskarów

Tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej z pewnością na długo pozostaną w pamięci społeczności szkolnej klas 0-3. 12 października w sali widowiskowej OKiS odbyła się Gala Nauczycielskich Oskarów! Uczniowie klasy 3a do tematu podeszli niebanalnie. Wzorem najważniejszego wydarzenia świata wielkiego filmu, postanowili przyznać swoje jabłkowe Oskary🍎🏆. Dlaczego akurat jabłkowe? Ponieważ uczniowie doskonale wiedzą, że ich nauczyciele są praktyczni a do tego zdrowo się odżywiają. Uczennice i uczniowie niczym gwiazdy dużego ekranu, budowali napięcie wyciągając z kopert kartki z nazwiskami zwycięzców. Nie obyło się również bez oprawy muzycznej... Gale rozpoczął i zakończył występ zespołu taneczno-muzycznego "Asy z trzeciej klasy". Nauczyciele nominowani byli w 16 kategoriach:

- Reżyser Życia Szkolnego,

- Motorniczy Szkoły,

- Nauczyciel o Złotym Sercu,

- Nauczyciel o Stalowych Nerwach,

- Nauczyciel Urodzony pod Szczęśliwą Gwiazdą,

- Nauczyciel Ekologiczny, Gołębie Serce,

- Anielska Dusza, Złoty Słowik,

- Strażnik Białych Kruków,

- Szwajcarski Zegarek,

- Strażniczka Poprawnej Polszczyzny,

- Wojownik Roku, Debiut Roku,

- Superman z Naszych Snów.

Wszystkim nagrodzonym nauczycielom gratulujemy.

DEN 2024 Oskary 1

DEN 2024 Oskary 2