ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

11listopada 1

W 68 rocznię odzyskania niepodległości, uczniowie pod kierunkiem nauczycieli historii Mariusza Wosia i Aleksandry Czehowskiej przygotowali motaż słowno-muzyczny przypominajacy główne wydarzenia związane z tym świętem. Podczas prezentacji recytowane były wiersze Naszych absolwentów, którzy brali udział w konkursie "Liryki o Niepodległej", a ich wiersze znalazły się w tomikach wydawanych z okazji kolejnych edycji konkursu.

Uroczystości Nasze zaszczycił swoją obecnościa burmistrz Pan Grzegorz Dudzik i wspólnnie z uczniami i nauczycielami  śpiewał pieśni patriotyczne pod kierunkiem Pani Agnieszki Brzozowskiej -Narojczyk i chóru szkolnego.

11 listopada w uroczystościach miejskich, podczas składania kwiatów pod pomnikiem AK na ul. Kolejowej i pomnikiem pomordownych harcerzy 1939r. "Rota" uczestniczyli reprezentanci szkoły poczet sznadarowy i dyrekcja. Nie zabrakło Nas też podczas uroczystej mszy za Ojczyzną w kościele parafialnym i podczas ogólnomiejskiego śpiewania na Placu Jana Pwła II. Pokaz sztucznych ogni na zakończenie omiejskich obchodów zachwycił wszstkich zebranych na placu.

11listopada 2

11listopada 3