Nie przegap ciekawej chemii!!!

skolowany 2017

Nauczyciele chemii zapraszają chętnych  uczniów zainteresowanych przedmiotem na V Festiwal Nauki „Skołowany Weekend” , który odbędzie się w dniach 1 – 2 kwietnia 2017 roku w Gmachu Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Organizatorem jest Chemiczne Koło Naukowe „Flogiston” działające na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej.

Wykłady prowadzone będą przez członków Kół Naukowych z uczelni warszawskich: Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Handlowej,  Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Wojskowej akademii Technicznej,  Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Festiwal został objęty honorowym patronatem Dziekana Wydziału Chemicznego i Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Wojewody Mazowieckiego.

Na zgłoszenia  czekamy do 06 marca 2017roku. Zapraszamy.
Agnieszka Zasada
Barbara Zasada