Szkoła oferuje w klasach 7 i 8 na rok szkolny 2018/2019

kciukSzkoła oferuje w klasach 7 i 8 na rok szkolny 2018/2019:

• Profesjonalne przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty – fakultety z języka angielskiego, języka polskiego i matematyki.
  • Rozszerzenie matematyki o 1 godzinę na zniwelowanie różnic programowych wynikających z wprowadzonej reformy.
  • Dla chętnych dodatkową godzinę chemii w formie zajęć laboratoryjnych, jako powtórzenie, rozszerzenie i uzupełnienie zajęć programowych.
  • Korelacja międzyprzedmiotowa w blokach tematycznych z przedmiotów ścisłych i przyrodniczych.
  • Dostosowanie wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb ucznia.
  • Wsparcie uczniów z trudnościami - liczne konsultacje i pomoc ze strony nauczycieli.
  • Zajęcia warsztatowe z technik uczenia się, radzenia sobie ze stresem i sposobów zwiększenia motywacji do samodoskonalenia.
  • Doświadczonych, zaangażowanych i otwartych na potrzeby uczniów nauczycieli.
  • Wsparcie przy odkrywaniu predyspozycji zawodowych i wyborze dalszej drogi kształcenia - planowanie dalszej ścieżki kariery
  • Możliwość:
    • uzyskiwania europejskiego certyfikatu umiejętności komputerowych ECDL (zobacz więcej),
    • uczestnictwa w programie edukacyjnym Odyseja Umysłu (zobacz więcej),
    • rozwijania aspiracji artystycznych w szkolnym teatrze Groteska,
    • działania na rzecz innych w wolontariacie szkolnym, samorządzie i radiowęźle.
  • Ponadto bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych.

Osiągaj z nami sukcesy na miarę swoich możliwości!