Search

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września 2022 roku odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego. W naszej szkole ta uroczystość połączona jest z pasowaniem na ucznia, tym samym pierwszoklasiści oficjalnie zostali pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem przez rodziców, uczniów i pracowników szkoły hymnu Polski, Pani Dyrektor Mirosława Wypchło przywitała wszystkich zebranych, szczególnie uczniów klas pierwszych. Popłynęły życzenia dla uczniów - samych sukcesów w nowym roku szkolnym, a dla nauczycieli- wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Mamy nadzieję, że ten nowy rok przyniesie same pozytywne doświadczenia, radość i nowe przyjaźnie.

 

 Rozpoczecie roku 2022 23

 

Rozpoczecie roku 2022 23 1

 

 

Rozpoczecie roku 2022 23 2