Dni integracji

Korzystając z pięknej pogody, klasy 1-8 oraz oddziały przedszkolne w pierwszych dniach września spędzały czas na świeżym powietrzu. Na uczniów czekały 3 rodzaje atrakcji: piknik, swobodna zabawa na szkolnym placu zabaw oraz gry integracyjne i ruchowe na boisku. Bawiliśmy się świetnie i w dobrych nastrojach weszliśmy w nowy rok szkolny. Było wspólne przygotowywanie posiłków, konkurs na najlepiej przygotowany, jesienny, zdrowy stół, a na koniec starsze klasy wspólnie odtańczyły makarenę i belgijkę. Jak co roku dni integracji spędziliśmy na wspaniałej zabawie, która zacieśniła więzy pomiędzy naszymi uczniami. Kolejnym krokiem będą wycieczki integracyjne, na które wszyscy czekają z niecierpliwością.

Integracja 1

Integracja 2