NOWI GIMNAZJALIŚCI

11 06
   Ślubowanie 15-go rocznika pierwszoklasitów za Nami. Uroczystości na sali widowiskowej zaszczycili goście, Burmistrz Miasta Zielonka Pan Grzegorz Dudzik, nowa Rada Rodziców z przewodniczacym Panem Erykiem Radziszewskim i skarbnikiem Panią Dagmarą Świadek oraz rodzice,  dyrekcja i wychowawcy klas pierwszych.  Ślubowanie na sztandar szkoły, przemuwienia i powitanie pierwszaków przez samorząt szkolny.

Tradycją szkoły jest, aby każdy nowy uczę klasy pierwszej otrzymał krawat z logiem szkoły i godnie go nosił w każy poniedziałek w trakcie roku szkolnego w dniu galowym i ważnych uroczystościach szkolnych. Uroczystość zakończył koncert członków chóru szkolnego i reprezentantów koła teatralnego.

Klasy  po uroczystym ślubowaniu spotkały się w swoich salach na poczętunku przygotowanym przez rodziców.